żarówka do świateł- problem

Nie świeci, nie kręci i inne tematy związane z elektryką i elektroniką
ODPOWIEDZ
andrzejo4
Bywalec
Posty: 107
Rejestracja: 23 lis 2023, o 09:16
Reputacja: 1
Imię: andrzej
Samochód: CRUZE
Silnik: 1.8
Lokalizacja: TARNOBRZEG
Kontakt:

żarówka do świateł- problem

Post autor: andrzejo4 » 15 kwie 2024, o 21:58

Witam czy ktoś z was miał taki przypadek że sama kontrolka do świateł ta zielona sama przygasła. Dzisiaj zrobiłem trochę km w którymś momencie nagle kontrolka od świateł podczas przekręcania kluczyka sama przygasła ( ledwo teraz ja widać). Nie zauważyłem żeby coś jeszcze się działa więc obstawiam samą żarówkę (diodę )albo coś na zegarach. Mieliście coś takiego?

murdertul
Bywalec
Posty: 108
Rejestracja: 6 lis 2021, o 15:05
Reputacja: 1
Imię: Dominik
Samochód: Cruze
Silnik: 1.8 141KM LPG 2012
LPG: Tak BRC SQ24
Lokalizacja: Śląsk
Birthday
Kontakt:

Re: żarówka do świateł- problem

Post autor: murdertul » 16 kwie 2024, o 01:04

U mnie ta kontrolka świateł na sekundę przygasa gdy wyjeżdżam z ciemnego miejsca np tunelu na słońce czy też odwrotnie.

Jak ta kontrolka się zachowuje gdy się kręci pokrętłem od świateł mijania/drogowych? Albo spróbuj też zmienić moc podświetlenia zegarów na minimum i później na maksimum.
Chevrolet Cruze 1.8 LT+ premium LPG 2012

andrzejo4
Bywalec
Posty: 107
Rejestracja: 23 lis 2023, o 09:16
Reputacja: 1
Imię: andrzej
Samochód: CRUZE
Silnik: 1.8
Lokalizacja: TARNOBRZEG
Kontakt:

Re: żarówka do świateł- problem

Post autor: andrzejo4 » 16 kwie 2024, o 20:27

To w cruze jest czujnik zmierzchu? nawet nie wiedziałem. Tak z ciekawości spróbuje, ale raczej to nie jet to ponieważ nie sądzę żeby tylko ta kontrolka sama przygasała. Pokrętło od świateł steruje całym podświetleniem zegarów a nie tylko samej kontrolki ale sprawdzę

ODPOWIEDZ

Wróć do „Cruze Elektryka/Elektronika”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości